Single Blog

Wielka Wymiana Książkowa edycja V, czyli jak odświeżyć swoją biblioteczkę!

 

Kiedyś z ciekawością obserwowałam takie akcje, a dziś… Sama postanowiłam wziąć w niej udział! V edycja Wielkiej Wymiany Książkowej “Przeczytaj i podaj dalej” to doskonała okazja do tego, aby odświeżyć swoją biblioteczkę. Dlatego postanowiłam szybko przejrzeć które książki mam już za sobą i mogę puścić dalej w obieg, by służyły innym.

 

Celem Wielkiej Wymiany Książkowej jest dawanie drugiego życia książkom i propagowanie czytelnictwa. Każdy z nas ma z pewnością kilka takich książek, które przeczytał i pewnie już do nich nie wróci. Dlatego takie akcje są super! 

 

Co warto wiedzieć o wymianie?

 • Czas trwania akcji: 15 – 22 kwietnia 2018 roku
 • Udział w akcji może wziąć każda chętna osoba – nie trzeba posiadać bloga
 • Książki wystawione do wymiany nie są sprzedawane! Jedyne koszty, które wchodzą w grę to koszty ewentualnej przesyłki do osoby, z którą się wymieniamy.
 • Więcej informacji na socjologicznym blogu Dagmary: www.socjopatka.pl

 

No to do rzeczy!

 

 

 

Oto książki, które przygotowałam do wymiany:

 1. To wszystko wina Twoich rodziców? Co nie gra w naszych związkach i jak to naprawić?, aut. Philip Van Munhing i Bernie Katz. Książka przeczytana i wielokrotnie pożyczana innym, więc ma na sobie ślady użytkowania w postaci lekko zagiętych brzegów okładki i przybrudzonych stron.
 2. Subiektywna psychologia biznesu, aut. Paweł Fortuna. Książka przeczytana, ale w stanie idealnym, bez śladów użytkowania.
 3. Trening umysłu dla seniorów, aut. Natalia i Krzysztof Minge. Książka w stanie idealnym, szczególnie polecana dla osób starszych, które mają problemy z pamięcią i koncentracją uwagi.
 4. Biznes Ci ucieka, aut. Marcin Osman. Książka przeczytana – stan idealny. To książka-inspiracja dla tych osób, które potrzebują “kopa”, by założyć swój biznes.
 5. Praktyczne NLP, aut. Flavio Anusz. Książka nowa, nie czytana, stan idealny.
 6. 365 dni do wolności, aut. Magdalena Chołuj. To kolejna książka-inspiracja, w której autorka uczy jak osiągnąć niezależność finansową. Książka posiada znaki użytkowania i lekko zagięte brzegi okładki, stan dobry.
 7. Nie mam się w co ubrać, aut. Karolina Gliniecka. Stan idealny. Szeroka pozycja o tym jak zadbać o to, by jednak mieć się w co ubrać 🙂 – LECI DO HAIR BY JUL

 

 

Jeśli coś Cię zainteresowało, pisz! Może się wymienimy? 🙂

Comments ()

Post a Comment

© Copyright 2019 - Go to grow