O mnie

Witaj na stronie Go to grow!

Mam na imię Justyna.

Jestem psychologiem, socjologiem, trenerem i założycielką marki Go to grow. Moją misją jest wspieranie w odkrywaniu Twoich mocnych stron a także dzielenie się wiedzą dotyczącą umiejętności, o których nie uczono nas w szkole. Mam nadzieję, że znajdziesz tu praktyczne wskazówki, które ułatwią Ci realizowanie się w różnych obszarach życia.

Go to grow to strona dotycząca rozwoju osobistego, a więc m.in. organizacji czasu, motywacji, nawyków, a także kwestii związanych z budowaniem ścieżki zawodowej. Celem Go to grow jest inspirowanie i pobudzanie do działania – bez tego nic się nie zmieni! Ta strona umożliwi Ci poznanie oraz szlifowanie umiejętności, które pomagają nam osiągać większe i mniejsze sukcesy w życiu.

Na moim blogu:

  • pokazuję w jaki sposób można skutecznie realizować założone cele,

  • piszę o tym jakie umiejętności ułatwiają nam codzienne życie,

  • pomagam zmierzyć się z odkrywaniem i mówieniem głośno o swoich mocnych stronach,

  • dzielę się praktyczną wiedzą dotyczącą tworzenia dokumentów aplikacyjnych do pracy,

  • wspieram w dotrzymywaniu tych najważniejszych obietnic i postanowień – złożonych samym sobie,

  • pokazuję jak spojrzeć na siebie z uznaniem i… odkryć w sobie Bohatera!

Rozwój osobisty

Jeszcze kilka lat temu, studiując psychologię, podziwiałam niesamowite możliwości ludzkiego mózgu. Zafascynowana różnymi teoriami z zadziwieniem słuchałam o różnorakich eksperymentach, jakie przeprowadzili naukowcy. Jednak tak naprawdę ani studia, ani żadne szkoły nie dadzą nam praktycznej wiedzy, dopóki sami nie spotkamy się z pewnymi tematami we własnym przeżyciu i doświadczeniu.

Obszary takie jak motywacja, budowanie nawyków czy samodyscyplina są tymi, w których praktyka i sprawdzone, rzeczowe narzędzia są na wagę złota. To właśnie one warunkują to jak wygląda nasza codzienność, decydują jak dbamy o swoje zdrowie lub realizujemy się w życiu zawodowym.

Zobacz jak mogę pomóc Ci w Twoim rozwoju osobistym – kliknij tutaj.

Rozwój zawodowy

Mam za sobą kilka zmian zawodowych. Praca freelancera, posada w prywatnej firmie czy zatrudnienie na etacie – w obecnych czasach jest wiele możliwości. Myślę, że czasy, w których dziesiątki lat spędzało się w jednej pracy na jednym stanowisku dawno mamy za sobą.

Praca w charakterze doradcy zawodowego uczuliła mnie na problemy i dylematy z jakimi borykają się osoby pragnące zmiany. Odkrywanie własnych zasobów, planowanie rozwoju zawodowego, chęć zmiany stanowiska, czy po prostu – podjęcie pierwszej pracy to tematyka, którą z przyjemnością się zajmuję. Głęboko wierzę, że satysfakcjonujące miejsce pracy wzmacnia nas w planowaniu i realizacji naszych marzeń, nie tylko tych zawodowych.

Zobacz jak mogę pomóc Ci w Twoim rozwoju zawodowym – kliknij tutaj.

Kontakt ze mną

Dołącz do listy mailingowej i bądź na bieżąco!

Napisz do mnie na adres gotogrowpl@gmail.com lub kliknij tutaj, by skontaktować się ze mną.

© Copyright 2019 - Go to grow