Zacznij tutaj!

Czy jesteś tu pierwszy raz?

Witaj na stronie Go to grow! Jeśli szukasz miejsca, w którym uzyskasz praktyczną wiedzę o tym jak rozwinąć umiejętności i obszary, które pomijano w szkole i szukasz odpowiedzi na pytania: jak się zmotywować, jak budować zdrowe nawyki, jak budować swoją ścieżkę kariery, dobrze trafiłaś.

Zobacz w skrócie jakich treści i materiałów możesz tu oczekiwać.

Kim jestem?

Mam na imię Justyna. Jestem psychologiem, socjologiem i trenerem, a obecnie uczestniczę także w 4,5-letnim kursie psychoterapii. Stworzyłam Go to grow po to, by uprościć to, co niektórym wydaje się nie do przebrnięcia – mówienie o sobie dobrze i rozwijanie się. Moim zdaniem rozwój to nie tylko teoria – to, co czytamy w książkach czy poradnikach. Rozwój to wiedza praktyczna, użyteczne narzędzia i wskazówki, które można od razu wprowadzić w życie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i moich działaniach, zajrzyj na stronę O mnie.

Blog

Blog Go to grow jest miejscem, gdzie dzielę się praktycznymi wskazówkami, opartymi na własnym doświadczeniu, które pomagają uczynić życie bardziej wartościowym i satysfakcjonującym. Udostępniam tu wiedzę, pomysły oraz sprawdzone przeze mnie rozwiązania dotyczące tego jak odkryć w sobie Bohatera, a więc po prostu… polubić siebie!

Główne kategorie blogowe

Rozwój osobisty – artykuły dotyczące tzw. umiejętności i kompetencji miękkich, a więc takich, które są niezbędne do tego, by prowadzić satysfakcjonujące życie osobiste, jak i zawodowe, a przede wszystkim – spełniać swoje marzenia!

Rozwój zawodowy – wskazówki dotyczące tego jak spojrzeć na siebie w kontekście pracy i kariery zawodowej, zwłaszcza w sytuacji zmiany lub poszukiwania pracy.

© Copyright 2019 - Go to grow